Korkealaatuinen aktivaattori kierreliimalle haponkestäviin kierteisiin.
Hylsy 1/2" on suunniteltu erityisesti mutterin vääntimille, tarjoten erinomaisen kestävyyden ja suorituskyvyn teollisuuden tarpeisiin. Tämä hylsy on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, jotka takaavat pitkän käyttöiän ja luotettavuuden. Sen tarkka mitoitus ja kestävä rakenne tekevät siitä ihanteellisen valinnan vaativiin työympäristöihin. Hylsy 1/2" on yhteensopiva useiden erilaisten työkalujen kanssa, mikä lisää sen monipuolisuutta. Käyttökohteet Mutterin vääntimet, teollisuuden asennustyöt, konepajojen huoltotehtävät, raskaan kaluston huolto Toimialat Teollisuus, konepajateollisuus, autoteollisuus, rakennusala Hyödyt Hylsy 1/2" tarjoaa luotettavan ja tehokkaan ratkaisun muttereiden käsittelyyn, mikä parantaa työn tehokkuutta ja vähentää seisokkiaikoja. Riskit Vääränlaisen hylsyn käyttö voi johtaa mutterien tai työkalujen vaurioitumiseen, mikä korostaa oikean tuotteen valinnan tärkeyttä. Letkut Yhteensopiva useiden standardien mutterin vääntimien kanssa
Weigon antiseize 450 asennusrasva on kierteissä käytettävää asennusrasvaa, jolla on erityinen koostumus ja sisältää hienorakeisia kiinteitä voiteluaineita. Tuote täyttää kaikki epätasaisuudet pinnoilla sekä suojaa tehokkaasti kiinnileikkautumista, abraasiota, pistesyöpymiä, kylmähitsausta ja syövyttävää korroosiota vastaan.
Weigon antiseize 120 asennusrasva on kierteissä käytettävää asennusrasvaa, jolla on erityinen koostumus ja sisältää hienorakeisia kiinteitä voiteluaineita. Tuote täyttää kaikki epätasaisuudet pinnoilla sekä suojaa tehokkaasti kiinnileikkautumista, abraasiota, pistesyöpymiä, kylmähitsausta ja syövyttävää korroosiota vastaan.